Rozwaga przede wszystkim!

Dzień dobry wszystkim!
Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią koronawirusa początek tegorocznej wiosny prawdopodobnie zapisze się w kartach naszej historii od tej złej strony.
Na dzisiaj najważniejsze jest przede wszystkim zdrowie nas wszystkich, dlatego pamiętajcie proszę o zachowaniu rozwagi i stosowanie się do wszystkich apeli jakie są ogłaszane celem zmniejszenia zagrożenia wywoływanego tym wirusem.
Jeżeli musicie się przemieszczać, np. dojechać do pracy, zrobić niezbędne zakupy lub w każdym innym ważnym przypadku, rekomenduję do korzystania z własnego samochodu. Moim zdaniem, dzisiaj to najbezpieczniejszy środek transportu dla nas i dla naszych najbliższych.
Ograniczamy dzięki temu, do minimum kontakty z innymi osobami, a tym samym zmniejszamy potencjalne ryzyko zarażenia.
Przestrzegam, przed przewożeniem osób, których nie znacie na tyle, aby mieć pewność, że są zdrowe.

W tym miejscu, ku przestrodze, chcę podzielić się z Wami moim doświadczeniem.
Wiecie, że wśród moich usług, są również takie, w których zabieram ze sobą Klienta.
Niespełna dwa tygodnie temu zabrałem Klienta z Poznania na wspólne oględziny. W sumie spędziliśmy w podróży ponad 8 godzin. W trakcie przejazdu do jednego z wyznaczonych miejsc, zadzwoniła do Klienta żona z informacją o bardzo wysokiej gorączce dziecka. Dopiero wtedy Klient zaczął opowiadać o chorym dziecku, które zostało w domu.
Nie byłoby w tej historii może nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że dwa dni później uziemiła mnie na tydzień jakaś paskudna infekcja.
Zaniepokojony rozwijającą się sytuacją w kraju, zadzwoniłem do owego Klienta po 3 dniach mojej niedyspozycji, aby dopytać czy u niego wszystko w porządku. Okazało się, że dzień po naszej wyprawie rozchorował się tak bardzo, że nawet stracił przytomność.
Właśnie w tym miejscu zwracam Wam uwagę, jak nieodpowiedzialni mogą być ludzie. Wiedząc o panującej w domu klienta poważnej infekcji, zdecydował się na wspólne oględziny. Bądźmy rozsądni i nie narażajmy swojego zdrowia i zdrowia innych osób!
Z uwagi na sytuację i opisany przykład informuję, że nie zabieram ze sobą Klientów do odwołania.

#ZOSTANWDOMU to nasza narodowa akcja i tego przestrzegajmy!!

Ja usługi autodoradztwa będę dla Was świadczyć tylko w formie zdalnej, więc bez potrzeby Waszego udziału.
Pamiętajcie też, że mycie rąk to nie wszystko. Zadbajmy również o czystość w naszym samochodzie, możemy w ten sposób przyczynić się do zmniejszenia rozprzestrzeniania wirusa.

O tym dowiecie się w moim kolejnym wpisie.


Pasjonuję się motoryzacją, jestem niezależnym specjalistą działającym na terenie całego kraju. Zawodowo zajmuję się pomocą i wsparciem technicznym podczas zakupu samochodu, oraz weryfikacją techniczną pojazdów dla firm oraz dla klienta indywidualnego od 1998 r. Mam ogromne doświadczenie poparte nie tylko kilkunastoletnią praktyką zawodową, lecz to co czyni mnie wyjątkowym na rynku motoryzacyjnym to ilość kilkunastu tysięcy zakupionych dla moich klientów, przejrzanych pod kontem technicznym i zjeżdżonych samochodów z różnych źródeł.